Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.4.2016 - Naše četa sehrála přátelský zápas s mužstvem SDH Skalice u CL ve kterém jsme vyhráli 15:5.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Září 2014- naše četa vyhrála benefiční turnaj ve Skalici u CL, který se hrál pro Nadaci policistů a hasičů. Na druhém místě skončilo mužstvo SDH Skalice, třetí SDH Č.Lípa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

12.4.2014- dnes se od 10 hodiny uskutečnil ve Skalici u CL přátelský florbalový zápas mezi SDH Skalice u Č.Lípy a naším mužstvem HZS Č.Lípa, četou C. Zápas probíhal v přátelském a férovém duchu a naše směna ho nakonec ovládla skóre 21:8 :o).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve čtvrtek 20.února 2014 se od 9 hodin na Zimním stadionu v České Lípě uskuteční benefiční utkání českolipských profesionálních hasičů v ledním hokeji mezi četou „C“ a četou „A“.
 
Výtěžek utkání poputuje na účet Fondu ohrožených dětí- Klokánek v Brništi.
Výtěžek z utkání byl- 5309,-Kč. Děkujeme!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sobotu 30.11.2013, se od 17 hodin se ve Skalici u České Lípy v místní tělocvičně uskuteční benefiční přátelské utkání ve florbale mezi celky JSDH Skalice u Č.Lípy a mužstvem čety „C“ Hasičského záchranného sboru Česká Lípa. Výtěžek tohoto utkání (dobrovolné vstupné), půjde na podporu boje proti rakovině prostaty a varlat prostřednictvím mezinárodního Hnutí Movember (http://cz.movember.com/).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu 19.1.2013 proběhl v tělocvičně ZŠ a MŠ ve Skalici u Č.Lípy hasičský florbalový turnaj za účasti 4 mužstev. Po dramatických bojích, obzvláště nervy drásajícím utkání o třetí místo, kdy naše mužstvo vyrovnalo 2 vteřiny před koncem a vyhrálo v prodloužení, skončil turnaj s následujícím umístěním: 1 místo-SDH Nový Bor, 2 místo-SDH Zákupy, 3 místo- HZS Č.Lípa, četa C, 4 místo- SDH Skalice u CL. Vítěz vyhrál soudek piva, který poskytla sponzorským darem Hospoda u Pepíčka ve Skalici u CL. Tímto bych rád poděkoval jako pořadatel Obecnímu úřadu Skalice u České Lípy za vytvoření skvělých podmínek pro uspořádání turnaje a Hospodě u Pepíčka za sponzorský dar a starost o naše žaludky :o).

------------------------------------------------------------------------------

27.10.2012 - od 17 hodin proběhl ve Skalici u Č.Lípy další přátelský zápas s JSDH Skalice u CL. Zápas probíhal v poměrně vysokém tempu, ale hrálo se velice férově. Naše mužstvo předvádělo poměrně slušnou kombinační hru a po dobrém výkonu opět zvítězilo. Vítězství naše mužstvo oslavilo opět ve skalické hospodě U Pepíčka, kde o naše mužstvo bylo jako vždy výborně postaráno :o). Pár fotek ze zápasu ve fotoalbu..

---------------------------------------------------------------------------- 

31.3.2012, od 17 hod - odveta mezi JSDH Skalice vs. HZS ČL četa C. Zápas skončil vítězstvím našeho mužstva i když byl vyrovnanější než minule, přesto jsme mužstvo Skalice s přehledem přehráli. Výborně zachytal náš brankář č.2 Honza Jech, který se blýskl několika skvělými zákroky a mužstvo podržel.

-----------------------------------------------------------------------------

18.2.2012 - proběhl přátelský zápas mezi JSDH Skalice u České Lípy vs. HZS Č.Lípa, četa C. Zápas velmi slušné úrovně naši hráči zcela ovládli a soupeře převálcovali. Naši hráči hráli velmi dobře, výborně zachytal také náš brankář. Oboustranně velmi férové utkání. Nezbývá než soupeři poděkovat za krásný zápas, Jirkovi Havnerovi ze Skalice za perfektní zajištění celé akce a Slávovi Balašovi spolu s restaurací U Pepíčka za výborný pozápasový gulášek a ještě jednou Slávovi za zajištění roztleskávačky :o).

-------------------------------------------------------------------------------

Leden 2012- proběhl zápas  mužstvem SDH N.Bor, který nám bohužel ukázal naše herní nedostatky. I když jsme ze začátku vedli, mužstvo SDH N.Bor nasadilo poté lepšího brankáře, mladší hráče a zápas otočili ve svůj propěch. Slabší den měli i naši oba brankáři. Nezbývá, než se z porážky poučit a 18.2.2012 ji odčinit při zápase s SDH Skalice u Č.Lípy :o).

---------------------------------------------------------------------------------

Listopad 2011- naše mužstvo se zůčatnilo turnaje složek IZS, kde skončilo na 6 místě. Jako jediní jsme porazili pozdějšího vítěze turnaje- mužstvo Policie ČR 3:2! Derby s četou A skončilo bohužel 0:3 ve prospěch soupeře. Tedy máme v případné odvetě co vracet...:o)

-----------------------------------------------------------------------------------

Rok 2007- kombinovaný výběr s naší četou s přehledem porazil v přátelském zápase SDH N.Bor.

----------------------------------------------------------------------------------

Několik hráčů naší čety C jsou dvojnásobnými vítězi prestižního turnaje o putovní pohár HZS Libereckého kraje ve florbale, kde reprezentovali mužstvo HZS ÚO Česká Lípa na začátku nového tisíciletí, když ve finále dvakrát dokázali přehrát mužstvo HZS ÚO Liberec i s několika ligisty ve svém středu. Po vzoru Kanadského poháru v hokeji se jedná o turnaj nepravidelný, tudíž je tento pohár zatím stále v našem držení :o).

-------------------------------------------------------------------------------